Diagnostika ložisek

VIBRODIAGNOSTIKA

Komplexní služby v oblasti technické diagnostiky a zjištění stavu ložisek vašich strojů. V rámci měření vibrací ložisek zajišťujeme vše na klíč, přímo u vás.

Služby v oblasti diagnostiky ložisek

Díky profesionální diagnostice ložisek vám pomůžeme s predikcí stavu a dalšího fungování ložisek. Řekneme vám jak vaše ložiska fungují, jestli jsou ještě v pořádku nebo je nutná výměna a tím se společně eliminujeme možnost havárie stroje.

Měření provádíme ve vaší firmě i za plného provozu.

Pomocí diagnostiky ložisek jsme tedy schopni Vám říct, jaká je úroveň poškození ložisek ve stroji a tímto eliminovat případné poškození Vašich strojů při nenadálém rozbití ložisek.
Zabraňujeme zbytečným nákladům a ztrátě času za případnou opravu tím že plánujeme s vámi údržbu.
Zabýváme se více jak 10 let vibrodiagnostikou strojů a zařízení, díky které jsme schopni vám nabídnout poradenství v oblasti široké škály vibrací.

Kdy je potřeba diagnostika ložisek

Hlavním cílem diagnostiky ložisek je odhalit jejich skutečný stav a tím umožnit plánování údržby, minimalizovat zbytečné opravy a předcházet havarijním stavům (odstávkám).
Vibrační diagnostika / vibrodiagnostika (měření vibrací) patří k metodám bezdemontážní nedestruktivní diagnostiky rotačních strojů a zařízení. Dobrá znalost technického stavu stroje vám pomůže v rozhodování o tom, jak dlouho můžete ještě zařízení provozovat, popřípadě pro rozhodnutí o odstávce a opravě. Analýza vibrací odhalí takové stavy jako je např. nevývaha, nesouosost, poškození ložisek nebo převodovky, atd.

Naše zkušenosti a know-how

Naši pracovníci mají více jak 10 let zkušenosti na poli vibrační diagnostiky a diagnostiky ložisek v různých oblastech průmyslu. Máme také hluboké znalosti v oblasti teorie kmitání a vibrací, které dokážeme spolehlivě využít a uplatnit v praxi.

Jsme držiteli certifikátů vibrační diagnostiky.

Pošlete nám poptávku

Kontaktujte nás s vaší poptávkou vyvažování nebo obrábění.
Rádi vám navrhneme konkrétní řešení a cenovou kalkulaci.

Zavolejte nám

+420 605 505 610

Napište nám

zdenek.repa@hrmetal.cz

Navštivte nás

Slaměníkova 23b, Brno

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě