Reference

Spolupráci se společností HR metal hodnotíme velmi dobře. Její zaměstnanci jsou velmi vstřícní. Společnost dodržuje předem stanovené termíny dodání. Výrobky jsou kvalitně zpracované. Rádi bychom poděkovali za dosavadní spolupráci a věříme, že bude nadále pokračovat.

Bc. Jan Kos, obchodní referent a referent kvality

KOVOLIT a.s.

Chceli by sme Vám poďakovať za dlhoročnú vzájomnú spoluprácu v oblasti dynamického vyvažovania a výroby oceľových dielov. Oceňujeme možnosť vyvažovania na prevádzkové otáčky a v neposlednom rade aj vyvažovanie priamo u nás. Sme veľmi spokojní s komunikáciou a profesionalitou majiteľa a jeho technikov. Zároveň chcem podotknúť aj veľmi priaznivé ceny.

Juraj Daňo, Senior Project Manager

NMH, s. r. o.

Chtěl bych Vaší firmě poděkovat za velice vstřícné a ochotné jednání v našich požadovaných externích službách v oblasti diagnostiky a vyvažování strojního zařízení.

Pro potřebu naší výroby je nutno mít v dobrém technickém určitý počet ventilátorů od p. 1200 – 1600 mm. V minulosti, zhruba 20 let, jsem oslovoval firmy, které jsem si musel naplánovat dopředu s dlouhým časovým horizontem. Při nečekané havárii, náhlém zvýšení vibrací či ostatních situací je třeba na tento nepříjemný stav reagovat poměrně rychle.

V HR metal mi bylo vyhověno provést diagnostiku v mém časovém požadavku a bez ohledu na to, jestli je pracovní doba či nikoliv, jestli je den pracovního klidu či nikoliv. Tímto ochotným jednáním mi pomohli urychlit naše opravy a uvést agregát do spolehlivého provozního stavu. Velice za to děkuji a těším se na další spolupráci.

Stanislav Kolář, vedoucí údržby Vápenka Mokrá

CARMEUSE CZECH REPUBLIC

Děkujeme za ochotné a vstřícné jednání při zajištění našich kooperačních služeb v oblasti diagnostiky a vyvažování našich rotorů. Jsme spokojeni s kvalitou služeb které se projevují termínovou vstřícností, spolehlivostí, kvalitou provedení práce a v neposlední řadě také bezproblémovou komunikací.

Tomáš Koudelka, kooperace

VUES Brno s.r.o.

Pošlete nám poptávku

Kontaktujte nás s vaší poptávkou vyvažování nebo obrábění.
Rádi vám navrhneme konkrétní řešení a cenovou kalkulaci.

Zavolejte nám

+420 605 505 610

Napište nám

zdenek.repa@hrmetal.cz

Navštivte nás

Slaměníkova 23b, Brno

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě