Historie firmy

Milníky & Data

Společnost HR Metal byla založena v roce 2011 s cílem nabízet přesné strojní obrábění. Společnost prošla dynamickým rozvojem a dnes nabízí komplexní služby v mnoha oblastech strojírenství, jakými jsou např. dynamické a statické vyvažování rotačních dílů a CNC obrábění. Spolupracujeme na výrobě recyklačních linek, dílů pro dřevozpracující a papírenský průmysl atd.

2008

ZÍSKÁNÍ ZKUŠENOSTÍ

Know-how pro vyvažování

Zakladatel firmy Zdeněk Řepa nastoupil do firmy Schenck.

Zakladatel a ředitel firmy HR Metal Zdeněk Řepa nastoupil do společnosti DÜRR ECOCLEAN jako vedoucí vyvažovacího střediska německé firmy Schenck Rotec. Tato firma je považována za lídra ve výrobě vyvažovacích strojů a má více jak stoletou historii.

V této firmě mohl Zdeněk rozvinout své teoretické znalosti a praktické zkušenosti z oblasti vyvažování a řešil mnoho různých případů od vyvažování rotorů po provozní vyvažování přímo u klientů. Díky těmto zkušenostem se stal jedním z předních českých expertů na vyvažování.

Po čase se Zdeněk rozhodl zúročit své zkušenosti a znalosti ve vlastním podnikání.

2011

NA VLASTNÍ NOHY

Zdeněk Řepa zakládá vlastní firmu

Firma se zpočátku zabývala zámečnictvím, nástrojařstvím, obráběním a obchodem ve strojírenství. Zanedlouho začala také s konstrukcí a výrobou prvních tvářecích strojů.

2017

NOVÁ VIZE

Zaměření na vyvažování

Díky neustálému zlepšování know-how v oblasti vyvažování se firma stala tuzemským lídrem v této oblasti.

Společnost prošla dynamickým rozvojem a dnes nabízí komplexní služby v mnoha oblastech strojírenství, přičemž se soustředí na dynamické a statické vyvažování rotačních dílů a provozní vyvažování.

Druhou divizí je CNC obrábění, kde spolupracujeme také na výrobě recyklačních linek, dílů pro dřevozpracující a papírenský průmysl a dalších.

Zavolejte nám

+420 605 505 610

Napište nám

zdenek.repa@hrmetal.cz

Navštivte nás

Slaměníkova 23b, Brno

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě